"ВІДЛУННЯ"

студентська благодійна організація УКУ

Про нас

1999 рік. Саме цього року розпочала свою діяльність студентська благодійна організація «Відлуння» Українського католицького університету на чолі з Тетяною Лисейко. Крок за кроком, рік за роком організація набирала обертів, щоразу поповнювалася «новою кров’ю», яка змушувала пульсувати «Відлуння» в ритмі часу. Тетяна Лисейко, Олександр Решетуха, Христина Бутинець, Анастасія Миронова – в різний час дарували своє тепло тим, хто цього дійсно потребує. Сьогодні ж керівницею «Відлуння» є Вікторія Панас.

«Відлуння» існує завдяки доброчинній діяльності студентів, викладачів, працівників УКУ, а також матеріальній підтримці жертводавців. Така колосальна підтримка дала змогу вже протягом багатьох років БО «Відлуння» опікуватися дитячим будинком в с. Лаврів, спецшколою-інтернат в с. Добромиль (обидва заклади знаходяться у Львівській області), дітьми з малозабезпечених сімей, а також нужденними людьми.

Мета діяльності «Відлуння» полягає в тому, щоб допомагати нашим підопічним не лише «купюрами», а  допомагати розвиватися: духовно, культурно, соціально. Крім того, ми прагнемо приділяти їм максимум своєї уваги (зокрема дітворі зі вже згаданих дитбудинку та школи-інтернат), якої насправді так бракує. Тим самим хотіли й хочемо показати їхню потрібність суспільству.